Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megeri a Windows 7-et 8.1re...

Megeri a Windows 7-et 8.1re lecserelni?

Figyelt kérdés
Udv mindenkinek van egy pc-m jelenleg windows 7-tel de ismerosomnek a szamitogepen lattam illetve probaltam a 8.1et es tetszik nagyon meg gyorsabbnak is tunik mint a 7 es az lenne a kerdesem hogy valoban jobb meg megerne e lecserelni? A windows 7tel mindig bajom van es utalom mar meg kene mar valami uj es ezt szeretnem kerdezni hogy valoban jobb es gyorsabb e? neztem a gepemet es boven megfelel a windows 8.1 rendszerigenyeinek es mindenhez van driver is! Varom a tippeket tapasztalatokat (foleg szemelyeseket!) :D

2016. ápr. 23. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Windows 10, még ingyen is van. Én 2 hete frissítettem Win 7-ről 10-re, határozottan gyorsabb a rendszer.
2016. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ertem hat arrol meg nem sokat hallottam de varom a tovabbi valaszokat 8.1rol de ha akarod 10rol is irhatsz infokat hogy milyen a 7hez kepest :)
2016. ápr. 23. 12:41
 3/17 anonim válasza:
Win 10-et semmiképp nem ajánlom. Kell még neki legalább 1 év hogy teljesértékű rendszer legyen. 8.1-et használok én is, nekem tökéletesen megfelel nem csak hétköznapi feladatok ellátására is (amire a 10 nem volt alkalmas, pl. virtuális hálózat létrehozásánál csak pislogott) 7-hez képest a 8.1 mérföldekkel gyorsabb, főleg ha még SSD meghajtóra is van telepítve.
2016. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ertem akkor szerintem 8.1 lesz mert ismerosnek is nagyon jo csak dicseri ssd az sajna meg nincs a gepembe csak egy 320gb-os sima hdd de tervezek meg melle venni egy 64gb-os ssd-t is hamarosan az szerintem eleg ha csak a rendszer lesz rajta a tobbi a sima hdd-n
2016. ápr. 23. 13:13
 5/17 Hominida ***** válasza:
18%

"Akkor már inkább Windows 10, még ingyen is van."


Persze. Egy évig. Aztán fizetni kell a hosszabbításért.


Én csak akkor tennék fel a Windows 7-nél későbbi rendszert a gépemre, ha komolyan megfenyegetnének. Sok bajom van vele, de csak pár hónapja használom az XP után. A bajok egy részét megtanultam orvosolni, és a Win7-en nem futó régebbi programok többsége helyett sikerült újabbat szereznem. (Kivéve az Outlook Expresst.) A Win8 és társai újabb kutatásra kényszerítenének. Melleseg én úgy olvastam, hogy a Win8.1 automatikus frissítései egyszer csak Windows 10-re cserélik a rendszert a gépen, aztán bent vagyunk a csőben. A Windows 10 mindenféle adatokat küld a gépemről, letöröl egy-egy programot, és az "ingyenes" verziók időkorlátosak.

2016. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

> Persze. Egy évig. Aztán fizetni kell a hosszabbításért.


Belinkelnéd a microsoft.com azon aloldalát ahol ez le van írva?

2016. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hominida ***** válasza:
A megvett licensz leírását kell megnézni.
2016. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolso elotti a 8.1ben ez kikapcsolhato hogy ne legyen frissites akarcsak a windows elozo verziokban es akkor nem fog zaklatni hogy frissits win 10re de 10nel mar nem leget kikapcsolni elvileg en ezt olvastam
2016. ápr. 23. 15:32
 9/17 A kérdező kommentje:
Sokan mondjak amugy hogy a 8.1 a jelenleg legstabilabb es leggyorsabb windows a 10rol is olvasgattam kozbe es az a baj hogy hiaba "ingyen" van nagyok a kotottsegek :(
2016. ápr. 23. 15:35
 10/17 anonim ***** válasza:

> A megvett licensz leírását kell megnézni.


Akkor keresd ki nekem belőle légyszíves, mert te állítod, hogy fizetni kell. A microsoft.com ilyet SEHOL nem ír a frissítési folyamat során és a tájékoztató weboldalon.


[link]


Az ingyenes frissítési időszak tart 1 évig (idén júli 29-ig). Aki addig frissít, az megkapja a rendszert ingyen.


> én úgy olvastam, hogy a Win8.1 automatikus frissítései egyszer csak Windows 10-re cserélik a


Hónapokig olvastam a hisztit emiatt, de az amatőrök állításaival szemben az igazság az, hogy a Win 10 frissítés opcionális, a rendszer rákérdez. Lehet későbbre is ütemezni, valamint kikapcsolni az ütemezett frissítést.

2016. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!