Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan VST, amivel egy...

Létezik olyan VST, amivel egy csúszkán lehet állítani a sztereó és monó közti átmenetet?

Figyelt kérdés

Egy olyan dologra gondolok, ami úgy működik, mint az FL Studio mixerében a 'stereo separation' paraméter. Ableton-ban sajnos nem találtam ilyet, de szükségem lenne rá, hogy ezzel kompenzáljam az eltérést a hangfalak és a fejhallgató sztereó képe között (mivel hangfal esetén mindkét fülünkkel halljuk mindkét csatornát).

Van erre valami megoldás?



2016. ápr. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miről beszélsz, mert nem is merem az FL-t. "Abletonon nőttem fel" :DD Hát ha az arányát szeretnéd a mono/stereo-nak állítani, akkor az Until (remélem így írják) effekt kell Neked. Ott tudod ezt állítani illetve az Ableton EQ-ját is tudod mid/side módba tenni. :)
2016. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem until, de így már megtaláltam, utility, igen, erre gondoltam!!!:)

köszi:D

2016. júl. 28. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy rosszul fogom írni. :D Na mindegy. Szívesen :)
2016. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!