Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC F1 2012 Játékból hogyan...

PC F1 2012 Játékból hogyan lehetne az F1 2014 Játékba beépíteni a KERS-T?

Figyelt kérdés
Mivel a 2014 játékba nincsen KERS CSAK ERS de viszont azt nem lehet gombbal kezelni így nem lehet tudni mikor lép működésbe.Köszönöm.
2016. ápr. 24. 15:07
 1/2 sokrisz válasza:
Sehogy...Mivel az ERS a KERS-nek a tovább fejlesztett változata.... mellesleg a játék készítői ezt a funkciót kihagyták a játékból.
2016. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem meg benne van a játékban az ers csak nem lehet tudni mikor működik de lehet érzékelni. Harminc valamennyi másodpercig működik és elvileg a fékezés után tötődik be de nem azonnal hanem egy idő múlva. Biztos,hogy van mert sokszor észreveszem,hogy a kanyarban 20...25..km-rel gyorsabban megy illetve a végsebesség is időközönként 1-2 körönként 20-25-Km/h-val gyosabban megy de nem lehet kiszámítani,hogy mikor lép életbe. A kerst azt tudtam mert azt én nyomtam saját magamnak,de se a játékban se az élő forma 1-ben nem lehet állítani. Biztos,hogy be lehet építeni a kerst mert már többen megcsinálták csak nem találom az oldalt ahol le volt írva!
2016. máj. 2. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!