Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program Windows...

Van olyan program Windows 7-hez, amivel könnyebben frissíthetem?

Figyelt kérdés

Mostanában nem tudom frissíteni a Windows-t a gépemen, a héten háromszor is próbáltam, de egyszer sem tudtam frissíteni. Mindig legalább 3 óráig kerestem frissítéseket, de nem jutottam sehova, mindig le kellett állítanom a keresést. Már korábban is nehezen találta meg a gépem a frissítéseket, de akkor legalább talált valamit, most viszont már odáig se jut el.

Valószínűleg tört Windows-om van, ezért bénázik ennyit a frissítésekkel. Van olyan program, amivel a gépem megtalálhatja és letöltheti a frissítéseket?



2016. ápr. 24. 18:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Már ráférne egy frissítés, rohadtul be van lassulva és a vírusirtók se javítanak a helyzeten.
2016. ápr. 24. 18:40
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem jutott el hozzád, hogy megszüntették a Windows 7 támogatottságát már lassan 1 éve? Azaz nem adnak ki több frissítést?


Szóval válts Windows 10-re.

2016. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A frissítésektől nem gyorsabb, hanem biztonságosabb lesz. Windows Update hiba akár eredeti a telepített Windows 7, akár nem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__7..

2016. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gábor_79 ***** válasza:
100%

Általános "hibajelenség", nem a tört állapot miatt van. Mindenki ezzel küzd; így próbálják terelni a tízesre az embereket. Sokaknak ez az e havi (biztonsági?) frissítés manuális telepítése megoldotta ezt a gondot, van akinek nem.

64 bit: [link]


32 bit: [link]

Nem újkeletű probléma. Olyan fél éves.

2016. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni a manuális frissítést, igazából ezt a megoldást kerestem, hogy meg lehet-e oldani a manuális frissítést.

Tényleg megszüntetik a 7 támogatását?! Vazee! Ezek hülyék, a 10 a közelébe se ér a 7-nek. A profit a minőség előtt, mi?

2016. ápr. 24. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Windows 7 alap verziójának (SP nélkül) lejárt a támogatása, az SP1 még 2020. január 14-ig támogatott.

A #4-es által linkelt frissítés nálam megoldotta a gondot. Telepítés után a frissítések keresése gombra kattintva negyed óra alatt megtalálta és telepítette a frissítéseket a rendszer. Ezelőtt órákig semmi sem történt.

2016. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nálam a frissen telepített 7-re próbáltam meg 1 héten keresztül miden nap feltenni a frissítéseket. Órákig keresgette, persze eredménytelenül. A CPU-t és a RAM-ot 100%-on pörgette. A gép használhatatlan volt. Meguntam, és letiltottam az automatikus frissítéseket. Nincs frissítve a gép, de legalább használható. Nem tudom, hogy a MS direk akarja e a felhasználókat ilyen-olyan módszerrel rákényszeríteni a 10-re, vagy csak véletlen hiba lehet e.
2016. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy szándékosan akarják rákényszeríteni az embereket a 10-esre. Ők is jól tudják, hogy a 7 sokkal jobb és sikeresebb, mégis a 10-est próbálják ránk erőltetni. Magam sem tudom, hogy ez most szimpla ostobaság, vagy a 10 több lóvét hoz, de azt sem tartanám kizártnak, hogy ez csak valami szánalmas erőfitogtatás, hogy megmutassák, hogy ők az urak és úgyis az lesz, mait ők akarnak.
2016. ápr. 25. 09:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Telepítettem a manuális frissítést, most már rendesen működik. Köszönöm a segítséget.
2016. ápr. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!