Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam gond. Mit tegyek?

Steam gond. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Át állítottam a hitelesítés mobil hitelesítésre, és ilyenkor kéne kapnom egy helyreállító kódot, de ezt nem kaptam meg... (a téglalapban nem volt semmi...) Most vissza kéne állítani e-mailes hitelesítésre, de így nem tudom... Mit tegyek? (a telefon időközben tönkrement, így le lett cserélve)

Segítségeteket előre is köszi!



2016. ápr. 25. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"a telefon időközben tönkrement, így le lett cserélve"


:DD


jajj hagyjuk már.

2016. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben mi olyan fura? Nem egy nap alatt zajlott le ez az egész... Vagy szerinted egy telefon nem tönkre menni úgy, hogy ne lehessen javítani csak cserélni? Jössz amúgy hogy egyből arra gondolsz, hogy el akarom lopni az acc-ot vagy valami hasonlót akarok vele... Kosz a "bizalmat" vagy hogy fogalmazzak.... (am tudok hozza minden adatot... E-mail címet jelszót, csak igy nem enged be + cserélni se tudok)
2016. ápr. 25. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
nem bizalmaskodok én itt senkivel, előálltál egy elég valótlan dologgal, ha nem így történt írsz a supportnak és az általuk kért adatok után lehet visszaállítják az acc-ot. Nem a gyk-n fogjunk neked megoldani, van erre hivatalos út is.
2016. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!