Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Steames játék nap?

A Steames játék nap?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen akció (nem emlékszem, asszem április 22 vagy 23-án volt) hogy ingyen lehetett letölteni fizetős játékokat (pl. Rocket League). Nekem a többiek mondták, de én lecsúsztam róla... Lehet még ilyen napra számítani, és ha igen, akkor mikor (1 hónap, nyáron, ősszel, 1 év múlva....)?

2016. ápr. 27. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Szia. Ezeket sajnos nem tudni mikor lesznek ezeket figyelni kell a steamen.
2016. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ritkán szokottl lenni. Mikor belépsz Steam-re, akkor az a felugró ablak, ami az akciókat írja, ott szokott lenni h mi van ingyen.
2016. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek az ingyenes hétvégék csak kipróbálásra adnak lehetőséget, nem kapod meg a játékot ingyen. Telepítheted és elindíthatod őket amíg tart az akció. Amikor lejár az idő, a játék hozzáférése is törlődik, és csak akkor indítható el újra, ha megveszed az áruházban. A könyvtáradban sem "játék" gomb lesz, hanem a megvásárlás lehetősége, vagy ha nem veszed meg akkor úgy hagyod elérhetetlenül, vagy törlöd a helyi tartalmat és ilyenkor a könyvtárból is eltűnik.
2016. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2016. ápr. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!