Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az oka, mit tudok...

Mi lehet az oka, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Adott egy gép, vista van rajta jelenleg. Bekapcsolom, betölt, kiírja, hogy üdvözöljük, majd tovább semmi, fekete képernyő. Kurzos látszik, ctrl+alt+del minden bejön, de onnan sem tovább.

Kijelző most lett benne cserélve, ha ez fontos.


2016. ápr. 29. 14:19
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Nincs összefüggésben a kijelzővel, valami megakadályozza az indulásban, szoftveres a probléma. Nézd meg csökkentett módba indítható-e, ha nem akkor úja kell telepíteni.
2016. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem a kijelzővel van baj.. először megpróbálhatod hogy feladatkezelőbe belépsz leállítod az explorer.exe-t és az "új feladat" vagy ehhez hasonló mezőbe beírod hogy explorer.exe talán így betölt bár bevallom a vistat kihagytam és nem csak én... egyébként egy vista lemezzel lehet hogy lehetne valamilyen javítást csinálni rajta azt is megpróbálhatod
2016. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ilyet régen az avast emergency updatere csinált. Ha fent van, akkor az lesz a gond, ha nem, akkor lövésem sincs.
2016. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban elindul. Próbáltam újra telepíteni, de betöltés után ott sem jelenik meg semmi, csak fekete képernyő.
2016. ápr. 29. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!