Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokkal lehet a...

Milyen programokkal lehet a legjobb rap alapokat összehozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy "házi" programtól ne várjak profi stúdió szintű alapokat viszont szeretnék a rap útján elindulni viszont nincs rá kezdőtőkém. Ezért szeretném "otthoni" módszerekkel megoldani.

2016. ápr. 30. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
FL Studio.
2016. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
AZ a legjobb? Úgy tudom van annál jobb :)
2016. máj. 2. 20:33
 3/4 peteimi válasza:
Fl Studio 8 XXL az igazi!viszont érteni is kell hozzá,én anno a Fl 3 kezdtem még,ez mellé használtam nero wave editort a vágások miatt.XXL mindent tud,és szuper minőségben lehet konvertálni a kész cuccot mp3ra.A neten pedig kis millió packot lehet leszedni amik tartalmaznak loop,hangszer dob effekt stb alapokat.Anno én is össze szedtem jó pár dvd anyagot wave formátumban.Ezeket kezeli az Fl többek között.Vannak más progik is mint pl Reason,bár rapphez nem igazán...ezek többnyire Hangkártya függők is..jó munkát :)
2016. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. máj. 3. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!