Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android telefonra van ubuntu...

Android telefonra van ubuntu rendszer, de nem találom a letöltő linket mivel az ubuntu oldala letörölte már. Valaki eltudja nekem küldeni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

igen és nem...

Rootolt készülékre lehet futtatni virtuális rendszerként, amit RDP (távoli asztali kapcsolat) keresztül tudsz "vezérelni".

Nagy hátránya többek közt, még hogy AMR CPU -ra kevés programot fordítottak, így sok progit magadnak kell elkészítened.


Amire te gondolsz, az speciális készülékekre van, és külön ROM -ként lehet felvinni.

Ilyen készülék pl. Xiaomi MI5

2016. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ŐŐ szierintem te másmire gondolsz mint én. Ez egy külön rendszer telefonra , és van saját telefonjuk is már. Én is csak néztem, és ki esett a szemem. Tehát ez egy telefonra tervezett rendszer, mint az android, Ios, windows telefon is.
2016. máj. 1. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ilyen készülék pl. Xiaomi MI5"
2016. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Ubuntu -s teló rendszer kb. 1 tucat készülék típussal kompatibilis.

Azaz nem lehet tetszőlegesen rárakni bármilyen telefonra.

Hivatalosan támogatott készülékek:

Google Nexus 4 (mako)

Google Nexus 7 (flo)

Bq Aquaris E4.5 (krillin)

Bq Aquaris E5 (vegetahd)

Bq Aquaris M10 HD/FullHD (cooler/freiza)

Meizu MX4 (arale)

Meizu Pro 5 (turbo)

2016. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!