Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért mondják a League of...

Miért mondják a League of Legends-re hogy rossz?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy miért mondják gyakran, hogy a Dota 2 jobb, mint a LoL?

#League of Legends #videójáték #Dota 2 #LoL-ról kérdések #LoL miért rossz #videojátékról kérdések
2016. máj. 3. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

...mert ahány ház, annyi szokás... :-)


Nekem például egyetlen startégiai játék sem tetszik!

2016. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Azért, mert csak szubjektíven tudják megítélni a dolgokat.


Egyik sem rosszabb a másiknál objektíven, hanem más design elveket követnek. Kb. ahogy a Quake 3, a SWAT 4, meg a Far Cry is mind FPS játékok, de egészen más élményt adnak, és nem csak a technikai különbségek miatt, hanem mert a tervezők tudatosan emeltek ki vagy éppen hagytak el elemeket, hogy egy bizonyos játékélményt nyújtsanak.

2016. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A sznobok szerint a DOTA 2 sokkal bonyolultabb, komplexebb, mint a LoL, több tanulást és gondolkodást igényel.
2016. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
biztos azért is mondják, mert a lolt próbálják egyensúlyban tartani, míg Dotaban kb minden hero op
2016. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 4. 15:49
 6/14 anonim válasza:

Egyébként ez nem az első kérdés....

Mindenkinek más tetszikŰ(PS4 vs. Xbox).

2016. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A LoL-ban tényleg van egy rossz dolog: a community. Az valami borzalom. Mondjuk Dota2-ben legalább olyan rossz, szóval. Egyébként ez egyfajta "sznobizmus", a Dota2 playerek azt hiszik, hogy LoL túl könnyű (bár nem tudom hogy lehet egy MOBA nehéz vagy könnyű, amikor az az enemy playeren múlik.)
2016. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A LoL "könnyűség"e gondolom azon alapul, hogy könnyebb megtanulni egy-egy hőst. Ráadáaul Dotában kedvedre választhatsz egy csomó hős közül, LoLban meg nem kapod meg az egész 'készletet' egyszerre, így több időd van egy hőst megtanulni, hisz rá vagy kényszerítve. ((Sosem próbáltam a LoLt, kövezzetek meg, ha baromságot írtam))
2016. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a community szinte minden ilyesmi játéknál ugyanilyen rossz, csak talán a mobáknál érződik a leginkább, mivel itt átlagosan 30 percig vagy "összezárva" más játékosokkal. De amúgy ki lehet bírni, a flametekkel, trollokkal nem kell törődni, ennyi. De vannak jófej emberek is, meg néha tök vicces párbeszédek stb.
2016. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lolban 1v3 -ban nyomsz akár egy quadra killt ha már 2 -3 szintel feljebb vagy míg dota 2 -ben úgy simán ki nyírnak ott csak csapatba tudtok támadni ! ezért jó a lol ahogy mondjátok lehet esztelenül játszani és közelebb áll az fps cs go / cod játékosokhoz is bár a cod játékok f*k kivéve a cod2 és a cod 4-et.
2016. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!