Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kezd elegem lenni a Denuvo-bol...

Kezd elegem lenni a Denuvo-bol. Nektek nem?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ez így nem jó. Kéne ellene valamit tenni, mert ha így halad tovább nem lesznek tört játékok.
2016. máj. 3. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Még a végén meg kell venned valamit, ahogy mindenki más teszi és nem lopni. Ez szörnyű.

Gondold el a másik végletet: ha olyan szintre ér a kalózkodás hogy komolyabb bevételtől esik el a készítő, akkor legközelebb már nem fog új játékot kiadni mert nem éri meg a belefektetett pénz, idő, munkaerő. Az is szar, nem?

2016. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Én nagyon örülök neki. Muszáj lesz valahogy végetvetni a kalózkodásnak.

Támogatni, minél erősebb védelmet!


Gondol bele.

Fölépítesz egy panel házat, Rá megy majdnem minden pénzed, arra számítasz hogy majd megveszik a lakásokat, és visszajön a pénz. De egyik lakást sem veszik meg hanem csak úgy beköltöznek mindbe (nem fizetnek semmit) .

2016. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Nekunk a hozzad hasonlo torrentezokbol kezd elegunk lenni...
2016. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem lopok, így cseppet sem zavar. Remélem, sosem fogják feltörni.
2016. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is, eddig minden játékot le tudtam szedni ingyen most h van ez a Denuvo nem tudok Tomb Raider-ezni és a BF1-et ,a Dishonored 2-t, a Doom 4-et is .....


Ja igen akit zavar h letöltöm kegyeskedjen kiadni belőle egy demót és jó lenne ha nem 15-20 E-ért adnának egy játékot. Mer nagyon drága.

Aki szerint meg ez bűn annak "valószínűleg" nem találnánk a lakásán egy írót DVD-t se. Mi !

"Mer mindig mindent megvesz és kifizet."


Álszentekkel tele a padlás. Pont úgy ahogy a Gamekapocsnál vannak a marha nagy warez ellenesek de több GK Staff tag is torrentezik. Ahogy az Otherworld nagy warez ellenes gárdája.

Aha 3:49-nél állítsd meg ezt és ott virit az Utorrent.

https://www.youtube.com/watch?v=L7D-A0eaEdY


Ahogy BTURBO v a Mike Games.

Ahogy a húgom, a sógorom, egyik ismerősöm aki full gazdag simán elszór egy ilyen 500 E-t havonta....és MO-n még vagy 1 millió ember torrentezik.

2016. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

Nehogy már az legyen a ciki, ha valaki megveszi a dolgokat és nem lopja. A játékok nem életfontosságú dolgot, max szórakoztatóipari luxuscikkek, az áldoz rá aki tud, meg akar.


Az, hogy szegény vagy soha nem oldoz fel az alól hogy te illegálisan szerzel be dolgokat. Majd ha kenyérre nem futja és azt kell lopnod, akkor siránkozz hogy szar neked és talán meg is fognak sajnálni.

2016. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

igen, kapnal irott dvdt, de tobb evest amik azota is porosodnak egy fiokban... regen en is orultem hu de jo, le lehet tolteni a jatekokat, vegtelen szorakozas, hurra! de ez tobb eve volt, azota csak a win7em tort.

de megertem a fejlesztoket, en is vedenem a munkam helyettuk.

a videod nem sokat bizonyit, max akkor ha meg lenne nyitva es latszana hogy mit toltenek le, a torrent mind tehnologia nem illegalis. kivancsi vagyok mit kellene nekik lopni ha a legtobb nagy videos ingyen tesztpeldanyt kap.

nem a kiado hibaja hogy itt 15 ezer forint sokaknak egy vagyon. az hogy kevesebbet keresel mint egy fejlettebb orszag lakoja meg nem jogosit fel a torrentezesre.

2016. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

"Látom átjött" a lényeg, ami ingyen megszerezhető azért az emberek nagy része bolond lesz fizetni.

Arról nem beszélve h van film, sorozat.. ami csak torrent oldalakon van fent pl animék.

Na csá

2016. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kicsit odafigyelsz és beáldozod az élményt hogy a premier játékokkal megjelenéskor egyből játszhass, akkor rengeteg játékot lehet különböző eseményeken nagy leárazással is megszerezni.

Magyar keresethez képest tényleg drágák a játékok, de azok ára pár hónap után esik, tematikus akcióknál 30-50 százalékos leárazások is lehetnek, nagy akcióknál 50-90 százalékos is, és egyből nem olyan drága.


Csak kicsit oda kell figyelni, ugyanúgy nem egy 10 eurós vagy még drágább játékot egy-egy 24 órás időszakban ingyen is meg lehet szerezni mert egyes áruházak ingyen osztják őket.


Az én Steam profilom jelenlegi teljes áru értéke 1200 euró (380 ezer forint), melynek leárazással számolt értéke 260 euró, azaz 82 ezer forint. Ha átlagolsz, a játékok ára 80%-kal kevesebb leárazva, tehát jókor kell jó dolgokat venni, és megspórolod a pénzed 80 százalékát.

2016. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#5: Valóban nincs a lakásomban egyetlen DVD író sem, mert a számítógépemben sincs lemezmeghajtó már vagy öt éve. Mint ahogy torrent kliens sincs a gépemen. Sorozatokat nem nézek, a filmeket megveszem, a zenére ott a Spotify, a játékokra a Steam.

Tudom, döbbenetes, de vagyunk egy páran, akik kockulás helyett tanultunk és dolgoztunk, így felnőtt korunkban bőven van pénzünk és időnk kockulni. Nem a kiadók tehetnek arról, hogy te rosszul keresel.

2016. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!