Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 VIDEO_SCHEDULER_INT...

Windows 10 VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap többször is kékhalált kaptam VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR hibaüzenettel. Egyszer már újratelepítettem a Win10et, de továbbra is fennáll a probléma. Használom a gépet akár percek vagy órák óta, és néhány program használata közben jelentkezik a kékhalál. Olvastam olyat is hogy a vga driverrel lehet probléma. Egy R9 280-am van, amin a legfrissebb driver van fent. A driver cserét hamarosan meg is csinálom, de esetleg más ötlete nincs valakinek?

Előre is köszönöm a válaszotokat!



2016. máj. 4. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, a diver a rossz, de nem is biztos, hogy az r9-é. Ha olyan géped van, lehet hogy van processzorba integrálva videókártya, ha van, akkor annak keress drivert.
2016. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
i5 4440-em van, amiben van integrált vga. De ha nem is használom, akkor is kell neki driver? Eddig sem volt, és a hiba sem következett be. Mindenesetre még ma megcsinálom, aztán remélem jó lesz. Köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. máj. 5. 06:49
 3/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy kell hozzá driver, attól még hogy nem az van használva, attól még az operációs rendszer kommunikál vele.
2016. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnál nekem keresni egyet? i5 4440-em van HD4600 integrált vga-val és 64bites win10-em.

[link]

Ezt (és még sok mást is) próbáltam már, de mindre azt írja hogy ez a gép nem felel meg a telepítés követelményeinek. Esetleg lehet probléma az hogy nincs frissítve a win10?

2016. máj. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!