Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office vagy iWork?

Microsoft Office vagy iWork?

Figyelt kérdés
Szerintetek OS X-re a Microsoft Office vagy az iWork a jobb? Csak szövegszerkesztéshez és táblázatkezeléshez kell.
2016. máj. 6. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Amelyikhez jobban értesz. Ha vérmeces vagy, akkor nyilván iWork, de ha nem sajnálod a pénzt azokért a funkciókért amik az ofiszban vannak, akkor az MS Office.


Mikor én Mac-et használtam, a Libreoffice-t használtam, amire nekem kellett azt tudta, ingyenes, egyszerű. iWork-től herótom volt, MSO meg lassú volt.

2016. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak otthoni "bohóckodásra" kell, és nincs szükség arra, hogy kollégákkal/ügyfelekkel stb. cserélgesd a dokumentumokat, akkor jó az iWork. Egyéb esetben vagy Libre/OpenOffice, vagy MS Office a javasolt, mivel az Apple csomag formátumát semmi sem tudja olvasni, csak önmaga. A konverziók meg mindig „torzítják” a doksit.
2016. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!