Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki javasolni egy ingyenes...

Valaki javasolni egy ingyenes videó szerkesztő programot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Egy barátnőmnek szeretnék szülinapjára csinálni egy videót. Szeretnék belerakni képeket is és felvételt is.
2016. máj. 7. 14:32
 1/3 Hominida ***** válasza:
Szia. A VirtualDub ingyenes, nagyon jó, de nem elsősorban erre való, ennek ellenére szereld fel magad vele. Ilyesmire képes ingyenes szerkesztőt én nem ismerek, de nem ingyeneseket igen. :-) Én a Sony Vegas 7-et használom (annak ellenére, hogy azt hiszem, már 13-as is van), az mindent tud. Egy másik komoly videószerkesztő a Ulead Media Studio valamelyik változata.
2016. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Én meg ismerek ingyeneset, még mindig a Blender videószerkesztője az, esetleg a Lightworks.

Kérdés, hogy ezek mennyire alkalmasak arra, hogy egyszeri munka kedvéért hirtelen kitanuld őket.

[link]

[link]

2016. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Nem feltétlen egyszer szeretném használni, csak most erre az alkalomra feltétlen szeretnék videót csinálni :)
2016. máj. 8. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!