Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jobb lenne, ha frissítenék...

Jobb lenne, ha frissítenék windows 8.1-ről 10-re notebookon?

Figyelt kérdés
5 hónapja vettem meg a notebookomat. Végre sikerült hozzászoknom a 8.1-hez az XP és 7 után, de most meg a 10 telepítésével b*sztat. Egy időben csak ajánlgatta, de most már előjön egy ablak, ahol 15 percet számol vissza a frissítésig és elutasítani NEM lehet. Egyetlen kibúvó van: átütemezem mindig 5 nappal későbbre, de ezt is már 4x megcsináltam. Jobb lenne, ha elfogadnám (egy kicsit tartok tőle a sok rossz hír miatt), vagy hagyjam a francba? Ez utóbbi esetben hogyan lehet elutasítani?

2016. máj. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem frissíts nyugodtan, egy új gépen biztosan nem lesz gond vele. Nálunk 3 laptopon fut, mindegyik gép több mint 2 éves már és semmi gond nincs velük, hiba nélkül megy a win10. Viszont frissítés után azért nem árt egy tiszta telepítés.
2016. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd, had frissítse! Nem lesz semmi baja. Ha mégis lenne vissza lehet állítani 8.1-re 30 napig. Ha új Notebook akkor 100%, hogy kompatibilis 10-el, nekem 4 éves a laptopom és semmi gond vele. Megjelenése óta használom a 10-et (sőt, még az Insider Preview-ot is használtam).
2016. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"egy új gépen biztosan nem lesz gond vele"

Amíg nem jön egy problémás Windows frissítés. :-(

Win8.1 -al vettem a notebookot, nem szerettem a 8 -ast így tiszta telepítéssel felraktam a Win 10 -et.

Közel fél évig használtam, mikor kiadott egy frissítést, amivel haza vágta a kombó jack dugós hadesetes fejhallgató használatát.

Hiába raktam vissza a gyártó driverét, autómatikus frissítéssel (amit nem lehetett kikapcsolni, csak ha kihúzom a netet) vissza rakta az általa jobbnak vélt audió vezérlést.

És mivel napi szinten használtam, Skype, VoIP telefonnal, így kénytelen voltam vissza térni.

Most egy régi dobozos Win7 -em van feltelepítve, ami tökéletesen üzemel. :-)

2016. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Amíg nem jön egy problémás Windows frissítés"

Az ilyen frissítést lehet blokkolni és akkor nem rakja vissza újra. Azt is be lehet állítani, hogy az illesztőprogramokat ne frissítse, ha problémás lenne.

2016. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 -nél mér nem lehet blokkolni...
2016. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak azt mondjátok meg, hogy hogyan lehet elutasítani a frissítést?
2016. máj. 9. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy parancs fjájlba össze szedve...

[link]

2016. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos kivettem a pipát az ajánlott frissítésnél, de ugyan úgy csinálja ezt a visszaszámlálást. Ez már felháborító...
2016. máj. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!