Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Na szóval. Mondhatni kezdő vagyok a témában.

Cheat Engine-al próbáltam hackelni, mmoban (néhány mmonál bejön, ha hiszitek ha nem, legalábbis kisebb dolgokban, pl hp, mana, az ilyen jelentéktelenebbek). Ez működött is.

Hisz egyszerűen memóriákat írtam át, ennyi.

Ügyebár vannak fizetőeszközök, akár prémium fizetőeszközök is a játékokban gyakran, online játékokban 90%-ban ezt a szerver adatbázisa tárolja, pont azért, hogy a felhasználóik ne tudják egyszerűen csak átírni.

Egy Cheat Engine-al legfeljebb "látszólagosan" tudok ilyesmit átírni, de attól még nem fog semmit változni valójában.


Nézelődtem neten s találtam egy ilyesmit:

[link]

Azaz, ha jól értem mégis lehetséges valamennyire "meghackelni" a fizetőeszközt és egyéb szerver által tárolt dolgokat, ha egy ilyen szoftverrel dekódoljuk és átírjuk a kliens által elküldött csomagokat (adatokat). Vagy tévednék?



2016. máj. 7. 23:07
 1/1 A kérdező kommentje:

~A kérdés csak elméleti, nem tervezem kipróbálni, s tudom, hogy jóval nehezebb mint véghez vinni mint leírni s érteni kell hozzá.

A kérdés az, hogy lehetséges lehet így megtenni, ha tegyük fel minden stimmel a leírt pontig?

2016. máj. 7. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!