Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jobban futnak az eredeti játékok?

Jobban futnak az eredeti játékok?

Figyelt kérdés

Csak pár éve van olyan gépem, amin játszani is lehet, a kezdetben még letöltöttem mindent, amit láttam, pótoltam az elmúlt évek lemaradásait, majd mondhatni beszippantott a steam, és azóta nem játszom illegálisan letöltött játékokkal, azóta már megvettem párat azok közül, amiket akkor játszottam (2012 elején valahogy), és úgy vettem észre, mintha ugyanolyan beállításokon jobban futnának.


Lehet abban valami, hogy a torrentelt játékok esetenként nem futnak olyan jól, vagy csak egy újabb driver javíthatott valamit a dolgokon?


2016. máj. 7. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
sokat javíthat a teljesítményen ha eredeti.. persze ez játékfüggő van amin ez sem segít..
2016. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem számít, hogy milyen forrásból van meg (ha nincs mellé kártevő mellékelve), a patchek viszont segíthetnek.
2016. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!