Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Lenovo tabletem elromlott?...

A Lenovo tabletem elromlott? Segít valaki nekem? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok a Lenovo tabletem elromlott.

Az egész sztori úgy volt hogy frissítettem a rendszert mert a tablet kérte, (lehet hogy nem volt jó ötlet)

amint frissítettem kikapcsolt az egész tablet az újra indítás miatt és amikor bekapcsolt lefagyott az egész és csak annyi mutatott hogy lenovo. Amikor kikapcsoltam és bedugtam töltőre akkor azt jelezte, hogy levan merűlve az egész és a töltő helyén egy piros áramjel volt, tehát gondlom nem töltött. már vagy több hónap eltelt mert annyira nem figyeltem a tabot és még mindig nem jó mert lefagy amikor bekapcsolom. Bocs, hogy regényt írtam, de így letudtam írni pontosan, hogy mi történt. Remélem valaki segít, és előre is köszönöm.



2016. máj. 9. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még garanciális akkor vidd szervizbe.
2016. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem már nem garanciális.

De azért köszi.

2016. máj. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!