Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne "kivágni"...

Hogyan lehetne "kivágni" videóból egy karaktert ahol nincs zöld háttér?

Figyelt kérdés

Van egy Battlefield 4-es videó amiből egy karaktert akarok kivágni és betenni az én videómba. Ezt hogyan lehetne anélkül hogy minden egyes képkockán manuálisan én vágom? Itt ugyebár nem tudok mögé zöld hátteret tenni, de valahogy ő is megcsinálta: https://www.youtube.com/watch?v=MPGFYQHKXj0


Sony Vegast használok.



2016. máj. 10. 11:43
 1/1 tabaki ***** válasza:

Nemcsak zölddel lehet maszkolni, hanem bármilyen színnel. Az illető valószínűleg ügyesen állította be a határértékeket -- egyébként néhol, különösen a szembejövő figuránál látszik is, hogy össze-vissza átpattog a határ, ott már nyilván olyan kicsi az eltérés, hogy nem lehetett biztonságosan megszabni az értéket. Azt is el tudom képzelni, hogy több lépcsőben oldotta meg, más-más küszöbértékekkel. A fölösleges elemek egy részét ki is maszkolhatta, és végül lehet, hogy azt a nem túl hosszú részt, amikor a katona elmegy a felhőkben trónoló alak előtt, tényleg kockánként korrigálta.

A Sony Vegasról semmit sem tudok, a Blender alapján próbáltam tippelni.

2016. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!