Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell pillangót készíten...

Hogyan kell pillangót készíteni Imagine logo-val?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges eljárásban a programot kérném... Előre is köszi :-)

#pillangó #imagine logo #Hogyan kell pillangót készíteni Imagine logo-val? #pillangó imagine logo-val #Hogyan kell pillangót készíteni?
2016. máj. 12. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
5000
2016. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
4900
2016. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:

Sajnos, csak LibreLogóban tudok:

[link]

[link]

2016. máj. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De tabaki eljárása működik Imagine-ben is. Átnéztem, még nem próbáltam ki, de minden megfelel az Imagine-hez, kivéve az "elrejt" parancsról nem tudom, hogy van-e olyan... :)
2016. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: Csak az elején legyen még ott: eljárás lepke A végén pedig: vége Ha változóval szeretted volna, akkor meg tudom neked úgy csinálni. :)
2016. máj. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:

@#4: „tabaki eljárása működik Imagine-ben is”


Ennek örülök, de az az igazság, hogy én gyakorlatilag sosem foglalkoztam Logóval, ez az első próbálkozásaim egyike. Valójában sokkal tisztességesebb lett volna kör- és ellipszisívekkel és paraméterezett eljárásokkal megcsinálni, csak az éjszaka közepén már nem volt kedvem egy ismeretlen programnyelv rejtelmeiben kutakodni, még ha az ilyen gyermekien egyszerű is. Inkább sutba dobtam az eleganciát, és maradtam az együgyűbb megoldásnál.

2016. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, tévedtem. Pár dologban különböznek...

A tőltőszínt így kell csinálni: pl. tlsz! "fehér

Az ellipszist pedig így: ellipszis [20 100]

Már nincs baja az Imagine-nak az eljárással, de nem színes... de egy vonal pedig sárga. :D

Dolgozok tabaki megoldásának megoldásán, inkább, mert ez nagyon szép, és nem szeretném, hogy kárba vesszen a munkája... :)

2016. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Picit belenyúltam, és működik Imagine Logo-ban tabaki műve. :)

Link: [link]

2016. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a szép?
2016. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!