Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Home Premium integrá...

Windows 7 Home Premium integrált frissítésekkel honnan tudom megszerezni?

Figyelt kérdés
Telepítettem egy Win7 home premiumot,de egésznap keresi a frissítéseket,estére megtalálta mindet,de mikor másnap reggel bekapcsolom a gépet visszavonja az összeset pedig egy csomót telepített. Alvó állapotot sohára állítottam,de mégis megszakad nemtudom mitörténik mert mindig bealszok,nincs egy hely ahonnan letudom tölteni integrálva a win7et vagy a frissítések? Előre is köszönöm lehetőlel msdn változatot szeretnék

2016. máj. 13. 04:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges újat letölteni, itt a megoldás.

Először is kapcsold ki az automatikus frissítéseket, és állítsd arra, hogy "Frissítések keresése, de én választom ki mit telepítek" opciót (asszem valahogy így van magyarul).

A következőkben:

[link]

Itt van egy pár lépés. Csináld meg a MÁSODIK lépést utána 15-30-45 perc múlva megtalálja a frissítéseket.

Miután megtalálta kijelölöd az egész frissítések kb negyedét, megvárod míg feltelepülnek, utána még részét, és így amig el nem fogy.

Fontos! A kijelölésnél ügyelj arra hogy a "KB303568" frissítést ne pipáld be! (azért mert ez igaziból egy kis program amit a Microsoft csinált és ez fogja enni az agyad folyton, hogy frissíts win10-re).

Miután települt az összes frissítés, keress mégegyszer frissítéseket. Telepítsd azokat is, ha lesznek, és utána mindent visszaállíthatsz.

(egyes frissítések után fog kérni újraindítást!)

Jó munkát!

2016. máj. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:
Ahogy az első hozzászóló írja, - plusz a frissítési előzményekben keresd meg melyik frissítésnél írja hogy "Sikertelen", és azt hagyd ki. (legfeljebb a legvégén, - amikor már nincs más frissítés, - azt is újrapróbálhatod)
2016. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. máj. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!