Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van lehetőség rá, hogy más is...

Van lehetőség rá, hogy más is használja a gépem velem egyszerre, de külön felületen?

Figyelt kérdés

Tehát van-e olyan alkalmazás, esetleg beépítve a windows 8-10-be, hogy én dolgoskodom a gépen ugyanúgy, viszont egy másik gép - aki velem egy hálózatban van - szintén használná az ő gépén keresztül, de ő magánál csak az inputokat adná, illetve az elkülönített saját "környezetét" látná monitorján keresztül, viszont hardverileg az itteni gépet terhelné mindkét akció.


Legkényelmesebben úgy képzelném el, hogy én megnyitok egy programot, ami fut a háttérben. Ekkor én csinálhatok bármit.

Párhuzamosan valaki rácsatlakozik a gépemre és saját környezetként ő is látna egy windows felületet, azokkal a programokkal, ami nálam telepítve van. És használhatná kénye, kedvére.



#hálózat #LAN #megosztás #párhuzamos géphasználat #windows 8+
2016. máj. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha windows 10 PRO-d van akkor csak kell még egy felhasználó, meg engedélyezni kell a TÁVOLI ASZTALI KAPCSOLATot és a másik gépen megkeresi agéped a hálózaton után jobb klik és "Kapcsolódás távoli asztali kapcsolattal" beírja a felhasználónevet(számítógép_neve\(nem vagy) felhasználólév)pl: "ASD-PC\Asd Felhasználó" majd a jelszavat és kapcsolódás. ENNYI

HA viszont nem PRO op-d van akkor nem tudok segíteni

2016. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem arra van szükségem, hogy a másik gép és ez a gép külön-külön használja. Tehát ő is kap egy windows felületet, én is itt és egymás mellett használjuk egyszerre.
2016. máj. 13. 20:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Példának okáért mondjuk én böngészgetek, ő pedig másik gépen az enyémet használva játszik egy nálam lévő játékkal. Vagy teszem azt mindketten játszunk de más-más játékkal, viszont hardverileg ezt terhelné a dolog.
2016. máj. 13. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el újra (figyelmesebben) első válaszát, amit ő mondott, az éppen ezt csinálja.
2016. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!