Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 Probléma. Meg tudnám...

Matefon2 kérdése:

GTA 5 Probléma. Meg tudnám oldani?

Figyelt kérdés
GTA 5 problémám adódott. Elindítom a játékot, és csak a háttérben fut, nem jelenik meg. A GTA 5 mappájában a GameLauncher.exe-t indítottam el, és nem működik. Egy segítséget már kiírtam, csak abban megemlítettem valamit, és a Gyakori Kérdések lett szíves eltávolítani, mert FELTEHETŐEN megsértettem a harmadik fél jogait. Visszatérve, miután elindítom, megjelenik egy ablak (Interface Language, Voice Language, Save and Launch gomb), és rákattintok a Save and Launch gombra, majd elindul, de mégsem, mert az ablakot nem jeleníti meg, de a httérben fut. Próbáltam az ablak átméretezését is. Kérlek segítsetek!

#autó #probléma #GTA #R.G. Mechanics GTA 5
2016. máj. 18. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és a gépem:

HP 250 G1, Win8 alapból, majd frissítettem Win8.1-re, de most Win10 van rajta.

2016. máj. 18. 16:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ezzel vesztegetni az idődet. Olyan gyenge a laptopod, hogy 20-25FPS-el nem menne a játék Low grafikán, szóval szerintem ne is próbálkozz.
2016. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De attól még meg lehetne próbálni? (Tudom, hogy 20-25 fps nem sok, de a Minecraft (igen, azt is tudom, hogy más játék) 20-30 fps-el fut, és még attól lehet vele játszani.)
2016. máj. 20. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
:O 20FPS? A Minecraft-nak nincs nagy gépigénye, gyengébb gépeken is elfut. Szerintem te nem vagy tisztában azzal, hogy hány FPS-el megy a játék... 20-30 az nem játszható.. 30+-nál játszhó...
2016. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!