Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan nevezik azt a programot...

Matenemeth kérdése:

Hogyan nevezik azt a programot amivel megtudom nézni az azonos IP-címmel rendelkezők gépét? (pl. cégeknél a főnök megtudja nézni hogy mit csinálnak a dolgozók)

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit pongyola a kérdésed , a fönök legegyszerübben ugy nézheti meg mit csinálnak a dolgozói ha kisétál az irodájából és szétnéz :)


Konkrétan mire gondoltál ? Ki mit netezik, hova kapcsolódik ? Vagy hogy mit gépel ? Vagy ... ?

2016. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pl. egy ember (pl a főnök) látja a saját gépén hogy mit csinál az xy.Tehát a képernyőjét látja! (bocsi hogyha nem fogalmaztam túl jól)
2016. júl. 11. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem mire gondolsz , de megfogtál, ilyen szintü hozzáférést elég nehéz megoldani , bár szerintem te nem fönök hanem féltékeny férj, vagy aggódó apuka vagy :D , igy talán lehet valamit kezdeni a távoli asztalhoz hasonló alkalmazásokkal , egy próbát megér hogy utánaolvasol.
2016. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!