Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most kezdtem játszani a NFS...

Most kezdtem játszani a NFS carbonnal és mennék az első "főnök versenyre" azt megnyerem utánna jönni akar 1 pasi a csapatomba, és amikor felfogadnám kilép a játékból de mindíg, miért van ez? :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezt csinálta. Csak nekem a harmadik főnökversenynél asszem. És már vmi 80%-ig elvittem a játékot, de tovább nem tudtam, mert az utána lévő versenyeknél az volt a segítségem aki az elején, az meg már elég gyengusz volt, így nem tudtam végigvinni. Ja és egyébként valamiért neked a Nod32 is bejelzett hogy vírusos, szerintem ugyanaz a tört játék van meg neked is, nézz körül a Nod32-ben, mert lehet a tiéd is vírusos.
2010. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 8. 08:33
 3/3 anonim ***** válasza:
talán mert átkéne váltani a többi csapattársadra... én már rég játszottam vele.. de 100 végig vttem
2010. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!