Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul sem az Ubuntu...

Miért nem indul sem az Ubuntu sem a Linux mint a gépemen? Többi lent

Figyelt kérdés

Asus H81M alaplap , semmi extra egy ssd winyón kivül , minden disztribució amit eddig próbáltam feltenni nekifut az indulásnak cd-röl, utána végtelenül ismételgeti a

kiskutyafüle MODPROBE izé 170 bigyó sort ( bocs nem irtam fel ).... lefagyva nincs de innen sehova tovább ,

tanács , ötlet ?

Nem vagyok 100%-ig láma, csak nagyon rosdás, és lusta :)



2016. máj. 22. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Az Ubuntu is egy Linux.
2016. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ , igen nagy segitségemre volt

Képzeld tudom hogy az Ubuntu is linux , és a Linux Mint is linux , való igaz hogy a kérdésben "Linux mint" ként irtam ki ezért máris hamut szórok a fejemre

2016. máj. 22. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:

vidikari mi van bent(ha van)?

én úgy sz ptam mint-el meg ubuntuval is,hogy nvidia n68 chipsetes lap integrált vga-ját használtam.terminálból kellett feltennem drivert,mert mindig kifagyott az open sourceal.fck nvidia btw

2016. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vidkari : Nvidia GeForce 660 GTX , lehet hogy ez kavar be nekifutok, köszi a választ
2016. máj. 23. 05:50
 5/13 Tom Benko ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek szépen telehányják a telepítést mindenféle GUI-hányással. Próbálj meg egy Debiant GUI install nélkül, vagy ArchLinuxot. Ezek nyersen, konzolból futnak, nem eszik meg a videokártyát, úgyhogy modprobe sem kell. Mondjuk jó lenne a teljes sort mondani, lehet, hogy egy másik modul a férges.
2016. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Csxeba ***** válasza:
55%
Nekem is elszállnak az nVidia kártyától, de Arch gond nélkül megy :D Persze az nem rozsdás, lusta embereknek való :P
2016. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Felraktam a Debiant Gnome-al , hajlandó müködni .

Hónapok kérdése és ujra beszélni fogok linuxul :) , egyenlöre még nem jöttem rá hogy kapcsoljam ki a Gnome-ot ... :D

2016. máj. 25. 05:31
 8/13 Tom Benko ***** válasza:

apt-get install icewm

apt-get install lightdm

apt-get remove gnome

2016. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" egyenlöre még nem jöttem rá hogy kapcsoljam ki a Gnome-ot ... :D "


Mármint , hogy hogyan jelentkezhetsz ki vagy hogyan távolítsd el ?

2016. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolom a GNOME nem tetszik.Milyet szeretnél helyette?
2016. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!