Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok törölni egy mappát,...

Nem tudok törölni egy mappát, mert nem találja a fájlt. Pedig ott van az asztalon. Valaki?

Figyelt kérdés

Szerkesztettem videót a camastia studio 8al és automatikusan egy mappába rakja a videókat. Semmi baj nem volt ezzel addig míg nem rég ki akartam törölni 2 mappát,de elméletileg nicnsen a fájl a helyén. Belőle a cuccokat ki tudtam törölni,de nem tudom áthelyezni semmilyen mappába,hogy ne zavarjon,és még át se nevezhetem. A legfőbb ami idegesítőbb ugye,nem engedi törölni.Gondolkoztam a rendszer visszaálításon,de azóta nagyon sok dolog lett rajta(köztük sulis cuccok),amit vagy nem tudnák újra leszedni és nem is tudom pendrivera rakni. Windows 7-el dolgozom.

Valaki?


2016. máj. 23. 16:05
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

A rendszer visszaállítás, mint a neve is sugallja, csak a rendszerhez való dolgokat állítja vissza, a dokumentumokat, egyéb ilyen-olyan fájlokat (képek, videók stb.) nem. Tehát azzal nem mennél semmire.

Néha előfordul, hogy valamiért nem lehet egy-egy mappát, vagy éppen fájlt kitörölni (sok oka lehet, hogy miért). A problémát egy újraindítás általában meg szokta oldani, de ha mégsem, akkor érdemes csökkentett módban próbálkozni.

A legtöbbször egy rejtett fájl okozza, vagy okozhatja, hogy mappát nem enged törölni.

Ha végképp nem sikerül, akkor egy lemezről indítható "Live" oprendszerrel (általában valamilyen Linux, Ubuntu) indítva a gépet, sikerül az ilyen makacs mappákat is kitörölni, mert az ilyen oprendszerek nem nagyon foglalkoznak a Windows baromságaival.

2016. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csökkentett módban is megpróbálkoztam,de még mindig ugyanaz a probléma áll fent. "Az elem nem található".

Várok még pár választ,ha nem letöltöm azt a 2 programot amit még írtak a neten,bár nem szívesen töltök le a gépre ismeretlen fájlokat.

Köszönöm a gyors válaszodat.

2016. máj. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!