Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensive nevű játéknál egyszer csak fekete kép why?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve játszom a csgo-t, de ilyennel még nem találkoztam... Mindig random történik az egész, van hogy 10p de van hogy 3 óra után is rendesen működik. Játszom és egyszer csak fekete kép kb. 5-6 másodpercig utánna pedig az fps 15-20 között van, se le se fel nem mozdul. A gépemmel biztos hogy nincs baja mert amikor nincs ez a probléma 200fps laza.. Valakinek valami ötlet? :(

2016. máj. 23. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Sose fogsz megoldást találni rá.


Nekem azt szokta csinálni, hogy befagy a hang, és megáll a kép. Utána CTRL+Alt+Del, ha szerencsém van nem fagyasztja be az egész gépet. Szintén teljesen véletlenszerűen, ahogy neked. Én épp a minap töröltem le a g cibe, f sz kivan, hogy lehúztak rólam anno 11 eurót, utána még ki is fagy, plusz még kényszerítenek, hogy oroszokkal, törökökkel és lengyelekkel játsszak, 1300 óra után tele lett a p csöm az egésszel

2016. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából lassan nekem is kezd elegem lenni az egészből.. sok a mocskos hacker meg ugye ez a fagyás is... Na de azért köszi :P
2016. máj. 23. 18:13
 3/5 anonim válasza:
telepítsd újra cs-t, ha nem megy nézd meg, hogy nem blokkolja-e a tűzfal vagy valamelyik vírusírtó, nekem a Mccafee blokkolta valahmilyen módon, de töröltem és azóta rendesen megy, ha ez sem válik be tedd újra a géped, ha ez sem akkor új gép kell
2016. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*McAfee
2016. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Új gép nem hiszem. Ez előtt minden OK volt... Szóval ezért is nem értem hogy mi történhetett :/ De meg próbálom újra rakni
2016. jún. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!