Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux rendszer (ek) en biztons...

Linux rendszer (ek) en biztonsági frissitések telepítése után előfordulhat, hogy hibás beállítások leszek? (pl. külső médialejátszót nem ismer fel)

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 18:16
 1/7 kovpet ***** válasza:
Elvileg nem, de gyakorlatilag bármi előfordulhat.
2016. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alain Delon ***** válasza:
Disztrója válogatja. Én az openSUSE-ról tudok nyilatkozni: ha nem piszkálok bele maszek úton, (pl. utólag felvett, nem alapértelmezett repó), nincs gond vele.
2016. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csxeba ***** válasza:

hogyne, amelyik disztró "bleeding edge" meg rolling release az elég jellemzően el tud törni. Pl. Arch Linux, Fedora, openSUSE (asszem) ilyenek. Ubuntu, Debian kevésbé jellemző.

Ja és biztonsági frissítéseknél kicsi az esély rá, ez inkább program upgrade-nél lehet

2016. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
3-ra: Az openSUSE-nál a Tumbleweed a rolling. A Leap és a többi korábbi nem.
2016. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Suse nem rolling.

Gagyibb disztrókon előfordul ilyesmi simán a telepítés után is , a jobbaknál nem tapasztaltam ilyesmiket , nem csak a Debian-nál , de pl az Arch-nál se.

2016. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lubuntu-val is vannak hasonló problémák,nem tudom hogy a 16.04 mennyit javult.
2016. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont Lubuntu 16.04-es van de eddig ilyent nem tapasztaltam, ezért is tettem fel a kérdést
2016. máj. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!