Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winrar jelszó feloldása?

Winrar jelszó feloldása?

Figyelt kérdés
Mega.nz-re feltöltöttem egy rar fájlt és most letöltöttem viszont valamiért került rá jelszó. Hogyan lehet azt levenni róla?

2016. máj. 24. 15:58
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
Nem kell hamukázni, "valahogy" SOSE kerül rá jelszó...:) Gyakorlatilag sehogy, vannak un. jelszófeltörők, de 3 hét is elmehet vele, mire talán meg is csinálja....
2016. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kamuztam -.-" Képzeld el de rákerült [link]
2016. máj. 24. 16:38
 3/6 A kérdező kommentje:
még jó hogy te nálam jobban tudod mit hogy csináltam
2016. máj. 24. 16:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen jobban tudja az illető. Valahogy nem kerül rá jelszó. Esetleg a varázsvilágban. És igen van jelszó feltörő, de ahhoz durva gép kell és a jelszó hosszától függően akár valóban hetek is lehetnek míg megfejti a kódot.
2016. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De okosak vagytok. Még mázli, hogy megtaláltam a másolatát amin nincs jelszó :D Legalább ártok cáfoltam :D Magától nem kerül rá jelszó :D Még délelőtt simán megnyitottam és belehúztam a fájljaimat :DD
2016. máj. 24. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahogy akkor sem kerül rá jelszó, egyszerűen nem tud olyat a számítógép. Ha nem te tetted rá, akkor esetleg valamelyik ismerősöd így akart megviccelni.
2016. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!