Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program androidra?

Létezik ilyen program androidra?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek amibe szöveget lehet írni. Mármint ez lehet egy kicsit furán hangzik de egy szövegszerkesztő programot keresek, vagy valami "jegyzettömb" programot.... stb. Persze egy tucat van ilyen marketen, de a lényeg az hogy szinkronizálja magát.


Leírom azt mire kell hátha úgy jobban megértitek:

Egy idegen nyelvű könyvet fordítok éppen és általában itthon a tabletemen dolgozok és egy jegyzettömbbe írom a fordítást. Na most egy elég nagy tabletről van szó amit nem tudok vinni magammal amikor munkába megyek (ez vonaton kb 1 óra). Ilyenkor telefonomon folytatom ugyanezt a fordítást ugyanabba de fárasztó mindig bemásolni a tabletemre amit a vonaton fordítottam. Nincs erre valami program ami "szinkronban" lenne és mind 1 lenne hogy éppen melyik készülékről írok bele akkor is ugyan az megjelenne mind a két helyen. Remélem érthetően írtam le :/



2016. máj. 25. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy időnként gépen is folytatnám ha van egyáltalán ilyen program.
2016. máj. 25. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Dropbox + bármelyik jegyzet app, ami fájlba ment.
2016. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallottam már erről de ilyenkor ismerősök is meg mindenki láthatja vagy csak én? (bocs nem nagyon értek ilyesmikhez)
2016. máj. 25. 20:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg amúgy ha jól értem akkor ez sem "szinkronizál" hanem felteszem a fájlt és másolgatni/rendezgetni kel nem?
2016. máj. 25. 20:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg akkor már nem jobb a google drive ha ezt a megoldást választom? (bár ha létezne a szinkronost jobban szeretném)
2016. máj. 25. 20:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah közben találtam egy olyan appot hogy "google dokumentumok". Leírás alapján ez mintha pont megfelelne a célnak. Vélemény?
2016. máj. 25. 20:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen .! Megvan! Ez az ami nekem kell! Goodle dokumentumok nevű programot kerestem. Magátol szinkronizál minden eszközre és még gépen is lehet szerkeszteni. Azért köszi :)
2016. máj. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!