Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri Microsoft Lumia 640-et...

Megéri Microsoft Lumia 640-et venni?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalakat (facebook, instagram, snapchat stb.) használnék rajta, meg még játszanék

2016. máj. 25. 21:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet, hogy rossz a kategória!
2016. máj. 25. 21:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Apámnak van egy 640XL-je, amióta windows phone 8.1-ről windows 10-re frissítettem neki, rosszabb, mint volt. Egyébként pedig alig van rá néhány program. De fészbuk, meg insta az már talán akad. Játékok necces, talán néhány. Én eléggé csalódtam ezekben a windows mobilokban, szerintem jelenleg egy androidos telefonnal sokkal jobban jársz.
2016. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Emberek ***** válasza:
Snapchat nincs rá. Vagyis ami van azzal, ha rajtakapnak a snapchat-nél, akkor permabannolnak. Egyébként 10-re már van normális (iOS-ről portolt) Instagram app, zárt bétateszt alatt van a messenger, a facebook, és a viber is, ezen kívül jönnek a különféle programok/játékok is Windows 10-re, szerintem hosszútávon jobb befektetés mint egy droidos, vagy almás telefon
2016. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy éve azt mondtam volna, hogy persze, talán még fél éve is. Ma már nem tudom ajánlani. Az ms cserbenhagyott minket. Alig kapta meg pár verzió a Windows 10-et, aki megkapta sem biztos, hogy örül neki mert tele van hibával. Ha ez nem lenne elég kb teljesen leépítette a mobilos részlegét az ms.


Nagyon sajnálom, hogy ez történt mivel sokkal jobb rendszer volt mint az android.

2016. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kezd a WP is kihalni,én már nem ajánlom.
2016. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem nemrég (egy hónapja, vagy annyi sem) frissített w10-re a telefonom, eddig ami hiba mutatkozott, az néhány (2 vagy 3) ismeretlen eredetű újraindulás volt, remélhetőleg nem ezt értelmezte úgy valaki, hogy tele lenne hibával. Amúgy szerintem jobb lett a 8.1-nél. Az alkalmazások működnek, viber is, insta, fb is, snapchat mondjuk nincsen. Az áruházban is rendszerint jelennek meg új cuccok, szerintem annyira talán mégsem halott ügy, mint ahogy írják páran. Én mindenesetre még szépen elvagyok ezzel a rendszerrel, főleg úgy, hogy van hozzá egy kiváló hardver. Nekem fontosak pl a fényképezési tulajdonságai a telefonnak, a 930 pedig még ma sem áll a legrosszabb helyen e téren.
2016. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fontos a fotó?! Pont ez az egyik legnagyobb sérelme apámnak, hogy nem lehet beállítani a fotó minőségét és olyan veszett szar képeket készít a telefonja, hogy zokogni támad kedve.
2016. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Előző, akkor annak nézzetek utána, mert lehet, hogy hibás a készülék. (esetleges user errort nem is merem említeni, mert meg szoktak érte haragudni) Fotózás terén nem szarok a lumiák.
2016. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Emberek ***** válasza:

#7

A multimédia terén piacvezető még mindig a nokia, illetve a Microsoftos telefonok (hiszen ugyanaz a banda gyártja mint a nokiákat). Nekem egy 830-am van, és az égvilágon nincs semmi baj a fényképezéssel, de ha gondolod linkelek neked olyan képet, amit ezzel a mobillal készítettem.


És nem, nem vagyok fan, tisztában vagyok vele, hogy a MS nem fordított elég figyelmet a mobilos részlegére, de most, hogy az asztali, a mobilos, az IoT, és minden egyéb Windows 10 összeért (ld UWP/UWA), most fognak igazán meglendülni a fejlesztések. Nem véletlen, hogy a MS lehetővé tette az iOS-ról való portolást WP-re (project islandwood, valamint az sem, hogy felvásárolta a xamarin-t amivel lehetőség nyílik arra, hogy minden mobil operációs rendszerre egyszerre fejlesszenek. Szerintem ez nem azt mutatja, hogy a windows phone, vagy windows mobile ki akarna halni. Nyilván a fejlesztőknek nem érdekük egy ilyen kevés felhasználóval rendelkező mobil operációs rendszerre fejleszteni, de a fentebb említettek miatt gyanítom nemsokára azért népszerűbbek lesznek a Windows alapú okostelefonok is mind a fejleszztők, mind a felhasználók körében

2016. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es új lumiák nem lesznek, a cég leépít. Tehát ha nincs új lumia, akkor a régiek elkezdenek bedögleni és még kevesebb használója lesz. Bár magam is tudom hogy a a rendszer fejlesztgetését nem hagyták abba, de én nem látok jövőképet jelenleg a windowsos telefonokban.
2016. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!