Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshoppal kapcsolatban...

Photoshoppal kapcsolatban valaki tud segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Egy projekthez kéne körbevágnom 5 rajzot, de csak az elsőt sikerült megcsinálnom, utána kiírta, hogy lejárt a Trial-om.

Tudtok esetleg egy másik programot, amivel ilyen hatékonyan lehet körbevágni egy képet? Vagy valaki esetleg meg tudná nekem csinálni?


2016. máj. 25. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerű művelethez nem kell Photoshop. Bármelyik ingyenes képszerkesztővel meg lehet csinálni, pl. Irfanview, FastStone image viewer, de még az office csomagban lévő Office Picture Managerrel is.
2016. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezekkel hogyan lehet körbevágni? Arra gondoltam, hogy tényleg körbevágás, mármint van egy rajz egy lap közepén, azt beszkennelem és a lap helyett fehér hátteret szeretnék. Ezt akarom csinálni. De az első programban ezt például nem lehet. (vagy legalábbis nem találtam)
2016. máj. 25. 22:41
 3/7 Hominida ***** válasza:
Akkor próbáld meg inkább a GIMP-pel, az ingyenes, és elég sokat is tud.
2016. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
Látni kéne a képet, így nem sok értelme van a diskurzusnak. A Gimp (meg még néhány egyéb ingyenes képszerkesztő is) biztosan tudja, egyszerű feladatokban nincsenek hátrányban a Photoshophoz képest. Kérdés, hogy nincs-e valamilyen szempontból még jobb lehetőség.
2016. máj. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Körbevágni, vagy kivágni? FastStone nem tudom hogyan tudná, de érdekelne. Photoshop ügyben, ha nem találsz megoldást, akkor ezzel a verzióval tudnék segíteni [link] innen már nem letölthető.
2016. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

@#5:

Nnna, így aztán Kérdező sose tudja meg, milyen jók az ingyenes programok...

2016. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, de már valamilyen szinten csak elkezdte használni azt, ráállt... :)) Amúgy tök jó a GIMP is.
2016. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!