Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a boltban újonanna veszek...

Ha a boltban újonanna veszek egy laptopot, akkor felajánlják/lehet kérni hogy tegyenek rá Windows-t, vagy meg kell venni?

Figyelt kérdés

Ill. Ha meg kell venni, akkor nem tudja esetleg valaki h pedagógus kártyával olcsóbb lesz e vagy nem?

Előre is köszönöm.


2016. máj. 26. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az üzletekben lévő laptopokra már preinstallálva van valamilyen operációs rendszer, ez fel is van tüntetve rajta.
2016. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha megkéred, hogy tegyenek rá, akkor is meg kell venni.


Nem tudom mi az a pedagógus kártya, de érdeklődj az oktatási intézményedben a Tisztaszoftver programról, hátha igényelhetsz/kapsz Windows 10-et ingyen és akkor vehetsz rendszer nélküli laptopot is.

2016. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sztem a win 10 de rosszabb esetben a 8,1-es van rajta!
2016. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 Tudod, sok laptopot nem windows preinstallal árulnak.. Nem ritka, hogy Ubuntu van rajta :D
2016. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vásárlásnál le van írva hogy windows, valamilyen linux vagy freedos van rajta.. gondolom nem linuxot vagy freedost szeretnél használni így ha nincs az adott gépen windows akkor azt is meg kell venni és fel lehet tetetni az üzletben
2016. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen igen, linux van rajta,de én windows-t szeretnek tenni rá, abban bizok
2016. máj. 26. 15:48
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyénkent ez a gép lenne.


[link]

2016. máj. 26. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
ez a gép mire lenne használva? a dedikált videokártyát játékokra találták ki, más nem is nagyon használja(esetleg még tervező szoftverek) és nagyon meg tudják dobni az árat..
2016. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 CspCsj ***** válasza:

Ezek kicsit drágábbak de pár dologban jobbak:

[link]

[link]


Volt pár hónapja 240ezer körül, világítós billentyűzettel is ilyen teljesítményű Acer modell.

(már nem emlékszem pontosan melyik, és most nincs időm tovább keresgélni)

2016. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8-as. Nem véletlenül ezt a laptopot választottam.

#9-es . Köszönöm a többi gépet

2016. máj. 26. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!