Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leauge of Legendsben minden...

Leauge of Legendsben minden ranked meccsemet elvesztem. Mit tegyek hogy ezt megállítsam?

Figyelt kérdés

Support vagyok, a besorolás után bronz 1-be dobott be, de néhány nap alatt visszaestem 3-ba és most 0 LPm van. Napok óta minden játékomat elvesztem, nem számít melyik champel megyek, és milyenek a csapattársaim.

Renszeresen wardolok, az adcm hagyom farmolni, pingekkel kommunikálok a csapattársaimmal, nem szoktam ragelni, néha nézek streameket. Általában a statjaim is jók, és nagyon gyakran fordul elő, hogy bár a csapatomnak több killje van, mégis veszítünk. Tényleg nem tudom, mit csinálok rosszul



#League of Legends #bronz #losing streak
2016. máj. 26. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de ha sokkal többet vesztesz, mint nyersz, akkor egyenlőre jó vagy ott bronzba. Ha felkerülnél silverbe, lehet az összes meccset elveszítenéd. Ennek a ranknak a lényege, hogy mindenki megtalálja a maga színvonalát és ott fejlődjön tovább. Amíg nem érzed azt, hogy kb 50-50% a nyerés és lose átlagod, és ez a mérleg inkább a lose felé hajlik, addig lefelé fogsz esni bronz aljára. Ezzel nincs is baj.


A cél nem kijutni bronzból, hanem megtanulni játszani.


Supportként kevés esélyed van kibontakozni ebben a ligában. A ward, ping, kommunikálás fontos, de bronzba senki se fog figyelni rá. Minimapot nem néznek, és hiába pingetsz, nem kapcsol, hogy mi történik. A legtöbb ember hiába választ bármit is, fogalma sincs mit kell csinálnia. Lehet meg tudod védeni az adc-t, de úgy is beugrik kinyíratni magát.


Ha csak nem kényszerítenek, válts posztot. Olvass utána buildeknek, hogy mi az igazi dolga egy topposnak, midesnek, stb-nek. És gyakorolj minél több harci helyzetet. Ott van pl az ARAM teamfight gyakorlásra. Vagy a top 1v1 harcokra.


Supportra is valami offenzívabb kell, hogy csillogj. Olyan, aminek nincs szüksége farmra, mégis nagyot üthet. Pl annie. Egy aoe stun macival konkrét bot lane-t megnyerhet.


Az ilyen defensive janna, taric, bard, ezek akkor hatékonyak, ha tudtok kommunikálni az adc-vel, tehát premade-ek vagytok.

2016. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gyakorolja normálban. Próbáld fejleszteni magad. Ne rankedozz addig amíg az általa kívánt szintet el nem éred. Nézz tutorial videókat, stremeket.
2016. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hacsak nem feedel valaki tőletek rendszeresen és nem vagyok 4v5-ben egy afkoló miatt, akkor a makrojátékon bukjátok el. Nincs jó side lane kontroll, nem a team comp-nak megfelelően játszotok, nem figyeltek a summoner és ulti cd-kre, stb.


Szintén support main vagyok, és azt hiszem, kétféleképp lehet a legkönnyebben nyerni:

(1) Menjetek premadeben, lehetőleg vagy junglerrel vagy midlanerrel, mert azokon lehet a legkönnyebben elbukni.

(2) Öhm... az emberek nem elég jók bronzban ahhoz, hogy a macrogame tanácsok relevánsak legyenek, szóval lásd előző pont.


De ha tudsz mutatni replay-t (ahol lehetőleg nem egy afkoló vagy feeder miatt vesztettetek), akkor konkrétabbat is tudunk mondani.


További sok sikert!

2016. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!