Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges feltenni Windows XP-t?

Lehetséges feltenni Windows XP-t?

Figyelt kérdés

Windows 10-et használok, már megjelenés óta, nem lecserélni akarom, csak feltenni egy másodlagos operációs rendszert.. egy XP-t. Sok olyan régi program/játék/stb kellene nekem amire nem találok megoldást, hogy futtassa a Win10... azt olvastam, hogy ezt csak úgy lehet megtenni, ha előbb az XP-t és utána a 10-et telepítem, de nem akarom elveszíteni a "bejáratott" 10-em :D

Előre is köszi! :)


2016. máj. 27. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
telepíts egy vm-t.
2016. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem megoldás... :/
2016. máj. 27. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ha van/csinálsz egy szabad partíciót, szerintem semmi gond nem lesz. Arra figyelj, hogy kapcsold ki w10-ben ezt a gyors bootolást, mert az gyakorlatilag hibernálás, uh bekavarna rendszerindításnál, de én speciel nem hallottam olyanról, hogy gondot okozna 10 mellett az xp.
2016. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az xp fölül fogja írni a booloadert.

Xp telepítés után a win10 telepítőjéről futtatsz egy javítást, és kész.

2016. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!