Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami "lányos" játék xbox...

Valami "lányos" játék xbox 360ra? Kifejtés lent

Figyelt kérdés
A párom vett egy xbox 360at és tökre bejön, játszottam már rajta a Fable 2vel, az nagyon tetszett. Ketten a párommal forza motorsportot és a Tekkent nyomattuk, azok is jók voltak de keresnék valami olyat ami legalább hasonlít a Fablere de ha van valami külön lányoknak való cucc az is érdekelne (bár nem merek ebben reménykedni mert ugy vettem észre a játékokat fiúknak gyártják....). Szeretem az olyan játékokat amik nem túl bonyolultak, esetleg van történetük de azt sem muszáj.
2016. máj. 28. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Kingdoms of Amalur

Dragon's Dogma

2016. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sims, (assz van xbox 360 ra) minecraft, most wanted 2012 (forzához hasonló) de attól függ hány éves vagy mert vannak ilyen játékok amik a kisebb korosztály számára vannak
2016. jún. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!