Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megéri frissíteni...

Szerintetek megéri frissíteni a windows 7-et windows 10-re?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek mar vagy 4-5 eve windows 7-et hasznalok es mar kicsit kezd nekem unalmassa valni a kinezete is meg kb 2 honapja tiszta hulye az egesz rendszer (kb fel eve lett a gep ujrarakva)

allandoan belassul van hogy a telefont pendriveot stb.... nem ismeri fel pedig kompatibilis mind a windows 7-tel es regebben fel is ismerte oket na meg van hogy felismeri az egyik pendriveomat es formazni akarom es nem engedi en meg olyankor gondolom magamba hogy WTF? xdd en mar nagyon megutaltam ezt a rendszert pedig a gepem az jo es alkalmas is a windows 10 futtatasara boven es gondoltam amig meg ingyen van addig lehetne frissiteni csak nem nagyon hallottam rolla semmit se es ezt akarom megtudni hogy a 7hez kepest milyen? jobb vagy rosszabb? elsosorban szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi! mindenkeppen kell valami mas a 7 helyett mert ez mar az agyamra megy a hulyesegeivel xDD

Koszonom szepen a segitseget elore is! :)

(Hasznos valasz eseten megy a zold kez!)



2016. máj. 29. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Neked csak egy megerősítésre van szükséged. Szóval itt vagyok... nyugodtan tedd fel a 10-et, működik :)
2016. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben van megnezem akkor hat igen amugy lenyegebe csak ilyesmit vartam! (hasznos volt ezert ment a zold kez!)
2016. máj. 29. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el stabilabb lesz ez már nyáron mint az összes windows változat együtt véve :)
2016. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elhiszem es olvasgattam is most rolla nem olyan rossz az na meg ha nem valik be akkor 30napig vissza lehet frissiteni az elozo rendszerre!
2016. máj. 29. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne frissítsed hanem tisztán rakd fel, majdnem mindenkinek volt baja a frissített win10-el. Összekutyulódik a két windows, és érdekes hibák jönnek.
2016. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ertem rendben van koszonom!:)
2016. máj. 30. 11:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam a frissitest jo is meg hasznalhato is es szep is na meg tetszik is meg sokkal gyorsabb mint a 7 volt viszont egy dolgot eszrevettem hogy alapjaraton a cpu,ram,hdd hasznalata magasabb mint a win7nel ez miert van? illetve ez baj vagy nem?
2016. máj. 31. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
A Windows 10 óriási visszafejlődés a 7-hez képest.
2019. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!