Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megnézni, hogy ki...

Hogy lehet megnézni, hogy ki tiltott le MSN-n?

Figyelt kérdés
Engem pontosan az érdekel, hogy ki tiltott le és nem az, hogy ki törölt a listájáról. Erre tudom van az amsn nevű progi. Aztmondták nekem van olyan program amivel ezt meglehet nézni. Kérdés az, hogy melyik ez a progi?
2008. szept. 25. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
engem is érdekelne...de én is csak azt ismerem,h ki törölt le
2008. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem ismerek ilyen programot, biztosan van, de csak nagyon óvatosan használj ilyeneket, mert a legtöbb vírus, és az összes olyan oldal ahol "meg lehet nézni hogy ki tiltott le" valójában vírus.
2008. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Talán a discovery kiegészítő
2008. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell ide semmi extra kütyü! =)


Messenger Plus a megoldás, ami szinte mindenkinek van.


Megnyitod a Plus menüjét, és ott lesz egy olyan, hogy "partnerlista-karbantartó". Azt megnyitod, és megnézed, hogy az adott ember listáján rajta-e vagy.

2008. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. szept. 25. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó válaszadó! Az csak azt jelenti, hogy törölt-e vagy sem! És aki törölt, az nem biztos, hogy letiltott! Szóval ez a válasz nem igazán jó.
2008. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
72%
Szerintem letiltás-ellenőrző program nincs, de a fentebb említett MSN Plus! kiterjesztés bőven elég ehhez. Egyszerűbb megoldás, hogy megkeresel egy másik embert, akinek fent van a partnerlistáján az adott személy és megkérdezed tőle, hogy fent szokott-e lenni. Bocsi a hülye fogalmazásért, hulla fáradt vok. :)
2008. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Zsíír!:) köszi mindenkinek!
2008. szept. 27. 10:24
 9/15 anonim válasza:
16%

Én tudok egy oldalt ahol meg lehet nézni bár annál sem lehetne eldönteni ki tiltott le és ki törölt de azért megadom: [link]

remélem segítettem:)

2008. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen, és aki nem tudja mi az a phising, vagy másnéven adathalászat, az be is veszi, és ellátogat az oldalra. Ezután beírja a felhasználófiókhoz tartozó emailcímet és a jelszót és máris áldozattá vált. Jobb esetben nem tartozik egy címhez az email és az msn fiók, de ha igen, az nagy szívás. (pl. hotmail.com, msn.com-os email/msn cím esetén) Ne vezessük már félre az embereket!!!!
2008. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!