Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megnézni, hogy ki...

Hogy lehet megnézni, hogy ki tiltott le MSN-n?

Figyelt kérdés
Engem pontosan az érdekel, hogy ki tiltott le és nem az, hogy ki törölt a listájáról. Erre tudom van az amsn nevű progi. Aztmondták nekem van olyan program amivel ezt meglehet nézni. Kérdés az, hogy melyik ez a progi?
2008. szept. 25. 18:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
az msn plus os verzió hülyeség mert ott csak azt tudod megnézni kinek vagy a listáján és ha abizonyos személynek nem akkor letörölt nem letiltott sza nemugyanaz
2009. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Engem az érdekelne hogy van egy ismerősöm aki jelenleg nincs fent msnem-en és a karbantartóba van olyan hogy listára felvétel! ha rányomok akkor küld neki értesítést hogy megint a listámba van vagy sem?!
2010. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem küld:)
2010. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az Interneten terjeng egy MSN Block Checker nevű szoftver, amellyel elvileg megnézheted, hogy kik tiltottak le. A szoftvert NE töltsétek le, mert sok helyen VÍRUSOS.
2010. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt találtam, hogy mennyire hasznos megadni a jelszavad neved..x :)

2010. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!