Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszer és tömörített memória...

Kingdefender kérdése:

Rendszer és tömörített memória miért foglalja le a cpu 30%-át?

Figyelt kérdés
Keresgéltem neten de semmi hasznos infóra nem bukkantam.. nos azt figyeltem meg, hogy időközönként a "rendszer és tömörített memória" lefoglalja a cpu kb 30%-át miközben a külső hdd (de volt mikor a rendszer számára tartott ssd) 98%-ban dolgoztatta. windows 10et használok és a procim 6. generációs i5-ös cpu. ez az állapot kb 1 percig tart aztán abbamarad, de egy idő után ismét kezdődik elölről. valami örlet miért van ez? vagy ez normális? játéban még nem vettem észre akadást evégett, de lehet azért mert átlag 40-50% a cpu használat egy újabb játéknál is.

2016. máj. 31. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem segíteni fog megoldani:

https://www.youtube.com/watch?v=17MxUmP21C4

2016. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy angolul kerestem rá, s rengetegen panaszkodnak erre a hibára Win10 alatt
2016. máj. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megoldas : linux.
2016. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mi történt csoda talán de ma még nem csinálta. ma egy másik problémával kellett szembenéznem, pendrive-n kívül nem hajlandó semmit se felismern a gépem se telefont se tabletet.
2016. jún. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!