Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy Call of Duty Black...

Waffi BalD kérdése:

Vettem egy Call of Duty Black Ops3-mat steamra, csak Latam államokon belül tudom aktiválni, de nem tudom?

Figyelt kérdés

Latam pl: Brazil,Chile,Peru.

Átállítottam a steamet hogy a letöltés helye ne magyarország legyen, de a pénztárcánál magyarországot ír, mivel azt érzékeli, hogy itt vagyok.

Ip-t kéne változtatni?


2016. jún. 1. 19:12
 1/1 anonim válasza:

Vannak ilyen iphider nevű programok amik fake ip ket kiosztanak, nem tudom pontosan, lehet hogy csak a pro verziókba (amit ugye megvettél (crackelt :D), nem ingyenes próba verzió), de az is lehet hogy az ingyenesbe is be lehet állítani, hogy milyen nemzetiségű ip-t osszon ki, és akkor lehet a számodra megfelelőt kiválasztani.


Nemtudom, hogy működik pontosan ez az egész 'kamu ip-t kapsz dolog', de feltételezem egy külön szerveren keresztül megy, ossza ki, csatolja csinál amit akar és kitudja mennyire tárolják a felhasználók adataid, tevékenységeit, mit ír be, felhasználónevek,jelszavak.. Szóval nem biztos, hogy belépnék én egy steambe

2016. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!