Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldható meg html-ben,...

SzLevi90 kérdése:

Hogyan oldható meg html-ben, hogy egy bekúszó animáció csak a tartó div szegélyeinek a szélétől látszódjon?

Figyelt kérdés

Van egy négyzet alakú tartó divem az oldal közepén látható szegéllyel, és azt szeretném, hogy a négyzet minden oldala felől bekússzon egy-egy kép a közepére.

Azt szeretném, hogy, miközben a képek lassan bekúsznak (transitionnel csináltam), csak a tartó div borderétől látszódjanak. Megadtam az egyes képek pozícióját, ahová az akció (hover) után kerülniük kell, alapállapotban pedig a margin-top, -right, -bottom, -left értékeket nagyobbra állítottam, így jócskán a tartó diven kívül vannak. Az egyik problémám, hogy az oldal mérete így megváltozik a képek alap pozícióinak széléig (Ezt talán az oldal méretének pontos megadásával lehet megoldani?), a másik pedig, ahogy mondtam, azt szeretném, hogy ahogy bekúsznak a képek, csak a tartó belsejétől legyenek láthatóak, ne pedig a teljes oldalon.



2016. jún. 2. 13:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!