Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a steam velem?

Miért csinálja ezt a steam velem?

Figyelt kérdés

A mai napon leültem a géphez (18:30-kor) és egy számomra érthetetlen üzenetet kaptam a steamtől. KB annyi áll benne, hogy "Úgy tűnik hogy fiókod szabálysértő tevékenységre használták, és hogy csere, ajándékozás, vásárlás stb... korlátozásra került".. Ezt már egyszer kaptam a másik fiókomra is, és már akkor sem értettem. Mellékelek egy képet (alul), amin a teljes üzenet elolvasható. Ha valakinek volt már hasonló, illetve tudja hogy mit kellene írnom a "steam támogatás"-nak az kérem jelezze!


Annyit még hozzátennék, hogy direct bankártyás vásárlás nem tölrtént az accounton, mivel g2a-n vettem a kódot!


Kép: [link]



2016. jún. 2. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba léptél már a Steam Támogatással? Mert ha nem, náluk jobban senki sem tud neked segíteni.
2016. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pont a G2A a probléma.
2016. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
G2A... ennyi :) Írj nekik és talán vissza adják az accountot, de a G2A-s játékodat biztosan elveszik.
2016. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.: Nem.. Mivel nem tudom mit kellene írnom nekik, mert egyenlőre a tiltás okát sem tudom..


2,3.: Nem valószínű hogy a g2a, mivel mint említettem még csak nem is vásároltam steamen azzal a kártyával, amivel g2a-n vettem, ezért a steamnek nem hiszem hogy sok beleszólni valója lenne, abba hogy egy játékkódot aktiválok amit külső oldalon vettem. Rengeteg ismerősőm vásárol külső oldalakról, és egyiküknél sem lépett fel ez a probléma. Illetve nekem is van még egy accountom (a tiltásosokon kívül) amin szintén g2a-s vásárlások vannak, és azon semmi ilyen nem lépett fel.

2016. jún. 2. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 21:03


G2A-n előfordulnak lopott kulcsok is például, elég szép számmal. Lehet neked pont egy ilyet sikerült kifogni.

2016. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Humble Bundle partner ezért nem bannolják azokat. G2A-n lopott kulcsok vannak Oroszországból stb. Nekem már 3. haverom lent bannolva így. Tök mindegy milyen kártyával beszed, tudja a Steam hova ment ki a dobozos CD kulcs és hogy lopott e vagy nem. Rohadtul mindegy milyen kártyával veszed.
2016. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kártyádat nézik te csacsi hanem hogy honnan van a kód/játék. Nekem is van pár játékom G2Aról de ilyen még nem történt. + nem kódot hanem giftet kaptam.
2016. jún. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!