Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki el linkelné, hogy...

Yamaiko kérdése:

Valaki el linkelné, hogy honnan lehet Drivereket leszedni? ( Többi a leírásban. )

Figyelt kérdés
Újraraktam a Hp 15 Notebook PC 15-r042sh laptopomat, de tegnap óta basza**szom a Driverekkel. A probléma ott lehet, hogy 64 Bites Windowsom van, és lehet, hogy 32 bitesre szedegetem. Én ehez nem értek, és már vért izzadtam. Nagyar értékelném, ha valaki küldene linket, hogy honnan kéne ezeket leszedni. Én a HP Hivatalos oldaláról szedegetem, de nagyon úgy tűnik, hogy nem megy. Ha kellene további információ, csak nyugottan írjátok, meg és megpróbálom megadni.

2016. jún. 4. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


a tapasztalataim szerint a bit annyira nem fontos tényező drivernél de ajánlottabb olyat tölteni ha van amilyen a rendszered

2016. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
Nem biztos, hogy a hp oldaláról érdemes. Én a hardvegyártókét ajánlom (pl. Intel, Broadcom, stb. a saját gépednek megfelelően). Itt általában nagyobb a választék és frissebbek is, mint a HP oldalán levők.
2016. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy. Kösz a válaszokat, Leszedtem egy Driver Boosetert, és mostmár minden perfect. :D
2016. júl. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!