Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf átkonvertálása epub-ra...

Pdf átkonvertálása epub-ra vagy rb2-re? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval a minap vettem egy Alcor Myth LED-es e-book olvasót, és az a helyzet, hogy én ezt igazából tanulás célzattal vettem, de azok meg általában pdf-ben vannak. A problémám az, hogy PDF-et nem mindig sikerül jól átkonvertálni epub-ra vagy rb2-re úgy, hogy az jó legyen. A kérdés így igazából az lenne, hogyan lehet ezen javítani?
2016. jún. 6. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még meg tudja nyitni a txt-t is meg aaz rtf-et is az olvasó, de ezeket direkt nem írtam, mert az epub és az rb2 a legjobb, meg hát a pdf lenne, csak azt hiába nyitja meg ez az olvasó, gyakorlatilag alkalmatlan az olvasására, mert össze-vissza kell lépkedni benne, hogy az ember elolvassa a PDF-t és kínszenvedés vele így azt olvasni.
2016. jún. 6. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig mivel próbáltad? Én a Calibrénél jobbat nem ismerek.

De csodát ne várj, a pdf logikája teljesen más, mint az epub-é, nincs a kettő között mindig helyes, automatikus konverzió.

2016. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. jún. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 7. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!