Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Call of Duty és Need for Speed rész és miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Need for spped carbon a codnál a 2 4 6 és most a 7!!! :D
2010. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Call Of Duty 4, mert nem 2. világháborús és imádom főleg a multi része nagyon fasza.

Need For Speed-Most Wanted, mert nappal játszódik és sok "fő" ellenség van benne :)

2010. jún. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Call of Duty 2,3,4,5,6, és ami most fog megjelenni a 7

Need for Speed Carbon,Undercover,Shift,Underground 2,Monst Wanted,Pro Street

2010. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek, cod2 és most wanted. Cod2nek a legjobb a multija, a mostwanted meg tetszik a rangok miatt.
2010. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én a 4. válaszolóval vitatkoznék...a carbon-ban sokkal egyedibre szabhatod a kocsit mint az nfs underground 2-ben

főleg az autosculpt megjelenése miatt és tudod variálni a fóliákat vagy mozgatnia kocsin akárhova valamint több részben színezni

valamint persze az autók terén is nagyobb a választék

sztem az underground jó volt a maga ideében de már elavult mellesleg a grafikája sem egy nagy vásziszdász :)

2010. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Cod2,NFS Underground 2, mert ezeken nőttem fel... :) hiába régebbiek ezek a legjobbak, bár a Cod mindegyik része nagyon jó :D
2011. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!