Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA SA-MP-ben miért erőltetik...

GTA SA-MP-ben miért erőltetik annyira az RPG-t?

Figyelt kérdés
Szinte már nem is találok Fun szervereket... Csak RPG-k vannak de azokat nagyon erőltetik. Tud valaki a Maximum freeroam-on kívűl fun szervereket ajánlani?

2016. jún. 9. 21:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Sajnos mindenki RP szervert akar mégha nem is tudja rendbe tartani. Ellopja mások modját beteszi és mehet játék de nem ebből áll. Mostani RP szerverek csak Goudlyne moddal futnak vagy nagyon nincs rendben (cheater, non, stb.). Nem tudom hova lettek a régi jó RP szerverek (HoliDay, Las Venturas, az eredeti Goudlyne, stb.). Hát nem tudsz ellene mit csinálni, de a kérdésedre válaszolva nem tudok ajánlani mert nincs jó szerver már a stunok között se.
2016. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:( ALapból én úgy gondolom, hogy GTA-ból RP szervert csinálni egy kib*szott nagy baromság. Kb az a színvonal, mintha Need for Speedből akarnál kresz szimulátort csinálni. De jó legyen... De ne az, hogy a pofámba vannak tolva az RPG szerverek. Amik ráadásul egy darab xarok. Például, amikor olyan RPG szerveren az admin leszedte a fejem, hogy ne nonoljak, ahol nem volt /me, nem volt telefon, az autómatákból lehetett venni a kaját, üdítőt ami töltötte az életemet. Házat nem lehetett venni, fegyvereket úgy lehetett szerezni, hogy az adminnak fizettél és ő addolt, de ha nem volt admin beszoptál. És ilyen RPG szerver elvárta, hogy komolyan vegyem ezt az egész nevetséges baromságot :D
2016. jún. 30. 00:56
 3/12 anonim válasza:
Vedd is komolyan.... xdddd nem csak szórakozok ezek csak megveszik a szervert 1 hónapra betesznek valami modot elindítják kiteszik 1-2 oldalra hogy megnyílt és azt hiszik ennyi, de nem. Én évekig configoltam SA:MP szervereket többek közt RPG-ket és PPC-ket ez idő alatt rájöttem hogy RPG-kel van a legtöbb szórakozás. Annyi system van hozzá hogy a végén én mondtam hogy keressenek mást mert mindig kitalált valami szarságot a tulaj de ő se tudta hogy gondolja aztán mégse úgy hanem így és már kész voltam, de a leggázabb hogy legtöbb szerver elém dobott egy GOUDLYNE modot hogy írd át és csá semmi egyéb. Azóta magamnak editeltem egy PPC modot és egyedül játszok vagy odaadom aki kéri. Mappolás nincs benne. De arra az editre nem lehet ráismerni oly szinten át van benne minden írva hogy egyszerűbb lett volna újat írni, de végülis mindegy. Azért van sok RP mert mindenki azt látja és várja és gondolja könnyű a fejlesztés, de nem.
2016. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is értem igazából ezt az RP őrületet. Egy fun szerver sokkal szórakoztatóbb és hamarabb is kész van egy "teljes" értékű szerver és még könnyebb is, mert nem probléma, ha valami rosszul működik.
2016. júl. 1. 05:04
 5/12 anonim válasza:
Azért FUN szervereknél se így megy. Ott is baj van ha valami nem jól működik de az is igaz hogy script szempontjából azt a legkönnyebb megcsinálni. Stunt/FUN --->PPC---->RPG. Valahogy így nézhet ki a nehézségi sorrend(ez nálam így néz ki). Teljesen igazad van egyébként mert tényleg hamarabb kész van egy teljes értékű élvezhető szerver, viszont mindenki RP-t akar, de ez is csak a magyaroknál hiába nem tud senki se játszani rajtuk mert nem tudnak semmit RP-zni csak szórakozni járnak fel, de azt meg FUN szerveren kéne. Szóval ha csak nem írsz egy modot és rendelsz szervert és szerzel playereket ott nem lesz normális RP szerver. 1 RP szerveren játszottam ahol a színvonal megvolt IGAZ EQ-LP volt de ott nem volt infernus meg 200-al szágoldozás szépen mindenki jobb oldalt az úton aki nonozott nem 100mp-ket kapott hanem 100 perceket vagy többet. Na az rendbe volt tartva a tulaj kb. mindig elérhető volt, adminok tényleg segítettek nem csak azt mondták és egyedi volt a mod és a map. 8 hónapig futott a szerver aztán elkezdtek megnyílni ezek a szar RP szerók és R.I.P ott abbahagyta a tulaj. Azt mondta: "Hogyha mindenki ezeken a rakás fos szervereken akar játszani menjenek oda nekem nincs pénzem arra hogy üres szervert üzemeltessek."
2016. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És igaza is volt :) Én most egy fun szerveren ügyeskedek :)
2016. júl. 1. 14:19
 7/12 anonim válasza:
Én is szívesen mennék esetleg megtudnál dobni egy IP-vel? :)
2016. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az igazság, hogy azért én szenvedek vele és nem scriptert béreltem, mert minden egyes fillért meg akarok spórolni :D Különben felbéreltem volna 2 scriptert és kb 1 hét alatt komplett szervert állítanak össze nekem.
2016. júl. 1. 14:48
 9/12 anonim válasza:
Jah hogy most te írsz modot? :D Én azt hittem valami szerveren "ügyeskedel" :D.
2016. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja aha :)
2016. júl. 1. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!