Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adott egy Corel Videostudio 9...

Menyus5 kérdése:

Adott egy Corel Videostudio 9 nevű program! Megszerkesztettem vele a HD videómat (AVCHD, . M2ts). A problémám az hogy visszajátszásnál nem folyamatos a kép ahol pásztázik a kamera! De ez a hiba más beállításnál is előjött! Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Kiírásnál is AVCHD formátumot választottam (1920*1080,29 fps., 18000kb/s.)A fenti hiba más beállításnál (beállításoknál) is előjött! A gépem egy AMD Phenom X4 procis és 8 GB RAM-os masina. A videokártya az alaplapi!

2016. jún. 12. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sincsenek túl jó tapasztalataim a Corel VideoStudioval kapcsolatban. Persze nem azt mondom, hogy el kell felejteni, mert vannak jó tulajdonságai, pl. Ott van az mpeg Optimizer ami egy egyedül álló eszköz mpeg videók vágásánál pillanatok alatt ment eredeti formátumban...ez szuper.

Jó még az olyan videóknál is ahol egyoldalas az audio sáv, azt is megduplázza ha kell. Viszont nem egy stabil program. Rengeteg jó funkciója van , tényleg le a kalappal de akkor sem stabil. Előfordulnak renderelési hibák.

Én azt javaslom, hogy térj át a Sony Vegasra. Én is először idegenkedtem tőle, de érdemes az időt és energiát bele fektetni, mert nagyobb projektekhez bátran ajánlható mert stabil program. Ha nézzük a programok árát az is jelzés értékű. A Corel 30-40 ezer forintos kategória, a Vegas 200ezerbe kerül. Ha kibővíted NewBlue FX, Boris Red, és Boris CC kiegészítőkkel akkor a lehetőségek tárházához jutsz. Igaz sokat kell tanulni hozzá, de érdemes mert minőséget kap az ember. Bár a Sony Vegast megvette a német Magix cég a jövőben Sony Catalyst néven kell majd keresni....

2016. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Renderelés után sem folyamatos? Ha szerkesztés közben az előnézeti ablakban akadozik, az teljesen normális. (nem normális, de ennél a szerkesztőnél sajnos az)
2017. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!