Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent a "plugin hiba...

Mit jelent a "plugin hiba (dátum) " hibajelzés a jdownloader-ben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 15:35
 1/4 anonim válasza:
nekem, úgy tűnik azon esetekben dobja, amikor a fájl első körben onlinenak mutatkozik, de mikor kapcsolódoni kell pl időkésleltetés után, nem elérhető a fájl... Én egy addatt.hu-ra felrakott fájlnál dobta ezt, s weben is elbukott nekem a letöltése... :(
2010. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem vagyok benne biztos, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy valamely adott szolgáltató/oldal által felállított limit(általában mennyiségbeli, ritkán időbeli) korlát elérése/túllépése után egyszerűen (az automatikusan megjegyzett IP/MAC adr. alapján) letiltanak. Hacsak nem Premium membershippel töltesz, amit nehezen tartok elképzelhetőnek, ez gyakran, és sokfelé fog veled előfordulni.
2011. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha a data.hu-n 100mb-nál nagyobb fájlokat szeretnél letöleni, a Data.hu-n prémium előfizetőnek kell lenned. Ha megkaptad tőlük a felhasználói nevedet és jelszavadat, a jdownloaderben a beállítások - pluginok és beépülők - szolgátató - prémium könyvtárban be kell állítanod a data.hu Prémium felhasználói nevedet és jelszavadat. Ha eddig be volt állítva, akkor a pipát tedd vissza és kész. De az is lehet, hogy lejárt a prémium szolgáltatásod.
2014. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MFrédi válasza:

Sziasztok, nekem is ez a problémám.

200 Mb a határ, mert a webről meg letudom tölteni a fájlt, csak így ugyebár macerásabb.

2015. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!